Info

Vymeňte REKREAČNÉ POUKAZY
za krásne zážitky vašich talentov!

Turnusy, ktoré sa uskutočnia a miesta zrazu:

1. TURNUS 4. – 8. 7. 2022
Liptovské Sliače, ZŠ

2. TURNUS 11. – 15. 7. 2022
Liptovská Teplá, KD

3. TURNUS 18. – 22. 7. 2022
Likavka, futbalové ihrisko, ul. Za ihriskom

4. TURNUS 25. – 29. 7. 2022
Lisková, futbalové ihrisko

5. TURNUS 1. – 5. 8. 2022
L. Sliače, ZŠ
Partizánska Ľupča, futbalové ihrisko

NOCOVAČKA:
8. – 9. 8. 2022 v Liptovských Sliačoch
10. – 11. 8. 2022 v Likavke

Čas nocovačky je od 16.00 h prvého dňa do 16.00 h druhého dňa. Spať budeme v interiéri. 

Program Nocovačky:
– disko pyžamová párty
– pukance, cukrová vata
– kino pred spaním
– súťaže s odmenami
– opekačka
– maľovanie na tvár
– a ďalšie super zážitky, ktoré čoskoro zverejníme

Výška príspevku za  Nocovačku je 50€. Pre účastníkov Talentáča 2022 je to 40€, to platí aj pri prihlásení a úhrade do 20. mája 2022.

Výška príspevku za Talentáč 2022

Ak si chcete u zamestnávateľa uplatniť rekreačný príspevok na podujatie za Vaše dieťa, odporúčame uhradiť príspevok z účtu rodiča, ktorý si chce príspevok uplatniť (odporúčame overiť u svojho zamestnávateľa).

Pre platbu použite nasledovné údaje:

IBAN: SK70 1100 0000 0026 2908 1521 (Tatra banka, a.s.)

Do poznámky k platbe uveďte: meno a priezvisko dieťaťa + turnus, za ktorý ste platbu zrealizovali (príklad: Janko Talentovaný, 2. turnus).

Počet detí v turnusoch nie je limitovaný. Prihlasovanie nechávame otvorené, ak sa nazbiera veľa detí, pridáme animátorov.

V prípade neuskutočnenia Talentáča z dôvodu sprísnenia opatrení proti covidu garantujeme vrátenie plnej sumy.

Storno podmienky pre iné prípady nájdete nižšie.

Doprava

Doprava na miesto stretnutia (ako aj cesta domov) je individuálna. Ak máte s dopravou dieťaťa problém, informujte nás, budeme sa snažiť Vám pomôcť. Určite nájdeme vhodné riešenie.

Strava a pitný režim

Deti dostanú desiatu, teplý obed a olovrant. Obedy sú zabezpečené formou cateringu. O dennom menu vás budeme vopred informovať. Našou snahou je, aby deti dostali to, čo im chutí. Aby ich brušká nezostávali prázdne a odpadové nádoby plné. Ak vaša dcéra/syn nejaké jedlo neznáša, informujte nás vopred.

Je potrebné, aby ste deťom pribalili misku a podpísaný príbor k obedu.

NEZABUDNITE DO PRIHLÁŠKY UVIESŤ, AK JE DIEŤA ALERGICKÉ A MÁ INTOLERANCIU NA NIEKTORÚ Z POTRAVÍN!!!

Dieťa sa musí ráno naraňajkovať doma! Prosíme vás, dohliadnite na to. Stáva sa nám, že deti prídu hladné a potom sú podráždené a bez nálady. Vždy si zisťujeme, kto ráno neraňajkoval. Kým príde čas desiaty, prejde niekoľko hodín. Zdravé a sýte raňajky sú základom príjemného dňa.

UPOZORNENIE:
NEDÁVAJTE DEŤOM SO SEBOU ŽIADNE DOMA PRIPRAVENÉ JEDLO! Môžu si priniesť nekrájané ovocie a balené potraviny s neporušeným obalom kúpené v obchode (croissant, dobošku, tyčinky…). Za dodržanie tohto pravidla vopred ďakujeme. Ide nám o zdravie vašich detí! Počas dňa sa im môže potravina v ruksaku pokaziť a po konzumácii nastanú zbytočné komplikácie všetkým účastníkom, pretože nebude možné 100%ne zistiť skutočnú príčinu problému.

PITNÝ REŽIM – dieťa si každé ráno prinesie vlastnú PODPÍSANÚ fľašu naplnenú doma. Po vypití obsahu si bude čapovať do fľaše nápoje, ktoré zabezpečíme my (čaj, vodu, limonádu). Na pitný režim detí dohliadajú animátori, deti sú po celý deň napomínané, aby sa napili.

Kto sa stará o Vaše deti?

TALENTÁČ prebieha pod dozorom dvoch koordinátoriek, ktoré majú viac ako 10 ročné skúsenosti s organizovaním animačných programov pre deti a bohatú prax v práci s mládežou.

Vaše poklady sú v dobrých a zodpovedných rukách. Naši animátori sú vyškolení na prácu s deťmi a absolvovali kurz prvej pomoci.

Talenty budú spolu v cca 40 člennom kolektíve a budú rozdelené do skupiniek po 10 detí. Každá skupina má vlastného dospelého animátora a pomocného animátora.

 

Storno podmienky

Storno platby je možné uplatniť len z vážnych dôvodov!

  •  Ak sa Talentáč neuskutoční z dôvodov opatrení proti corone (zákaz organizácie podujatí) alebo ak za dieťa, ktoré sa nebude môcť zúčastniť nájdete náhradníka, garantujeme vám vrátenie 100% príspevku.
  • Ak vaše dieťa pred nástupom ochorie, máte právo umiestniť dieťa v inom turnuse. Ak účasť nebude možná, vrátime vám platbu zníženú o náklady na prípravu (nákup materiálu na tvorenie a pod., tieto vám priložíme k stornu).
  • Ak dieťa nebude môcť nastúpiť na turnus z nejakých iných (vopred predvídateľných) dôvodov, vrátime vám platbu zníženú o náklady na prípravu (nákup materiálu na tvorenie a pod., tieto vám priložíme k stornu) a tiež o náklady na mzdy animátoriek.

Podporujú nás