Info

Vymeňte REKREAČNÉ POUKAZY
za krásne zážitky vašich talentov!

Turnusy, ktoré sa uskutočnia a miesta zrazu:

1. TURNUS: 8. – 12. 7. Lipt. Osada

2. TURNUS: 15. – 19. 7. Likavka

3. TURNUS: 22. – 26. 7. Likavka

4. TURNUS: 29. 7. – 2. 8. Lipt. Sliače

5. TURNUS: 5. – 9. 8. Ivachnová

6. TURNUS 12. – 16. 8. Chalúpkovo (CENA 169€)

Výška príspevku za Talentáč 2024

Ak si chcete u zamestnávateľa uplatniť rekreačný príspevok na podujatie za Vaše dieťa, odporúčame uhradiť príspevok z účtu rodiča, ktorý si chce príspevok uplatniť (odporúčame overiť u svojho zamestnávateľa).

Pre platbu použite nasledovné údaje:

IBAN: SK70 1100 0000 0026 2908 1521 (Tatra banka, a.s.)

Do poznámky k platbe uveďte: meno a priezvisko dieťaťa + turnus, za ktorý ste platbu zrealizovali (príklad: Janko Talentovaný, 2. turnus).

Počet detí v turnusoch je limitovaný – max. 40 detí. Nenechávajte si prihlasovanie na poslednú chvíľu.

Ak sa do turnusu nenazbiera dostatočný počet detí, tento sa neuskutoční. Prihlásené deti sa presunú do tých turnusov, ktoré sa zrealizujú. Ak vám ani jeden termín nebude vyhovovať, vrátime vám platbu v plnej výške. Za pochopenie ďakujeme.

Storno podmienky pre iné prípady nájdete nižšie.

(Zatiaľ čakáme na vyjadrenie MONDI SCP, či potvrdia našu spoluprácu aj tento rok. O výsledku Vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie.)

Doprava

Doprava na miesto stretnutia (ako aj cesta domov) je individuálna. Ak máte s dopravou dieťaťa problém, informujte nás, budeme sa snažiť Vám pomôcť. Určite nájdeme vhodné riešenie.

Strava a pitný režim

Deti dostanú desiatu, teplý obed a olovrant. Obedy sú zabezpečené formou cateringu. O dennom menu vás budeme vopred informovať. Našou snahou je, aby deti dostali to, čo im chutí. Aby ich brušká nezostávali prázdne a odpadové nádoby plné. Ak vaša dcéra/syn nejaké jedlo neznáša, informujte nás vopred.

Je potrebné, aby ste deťom pribalili misku a podpísaný príbor k obedu.

NEZABUDNITE DO PRIHLÁŠKY UVIESŤ, AK JE DIEŤA ALERGICKÉ A MÁ INTOLERANCIU NA NIEKTORÚ Z POTRAVÍN!!!

Dieťa sa musí ráno naraňajkovať doma! Prosíme vás, dohliadnite na to. Stáva sa nám, že deti prídu hladné a potom sú podráždené a bez nálady. Vždy si zisťujeme, kto ráno neraňajkoval. Kým príde čas desiaty, prejde niekoľko hodín. Zdravé a sýte raňajky sú základom príjemného dňa.

UPOZORNENIE:
NEDÁVAJTE DEŤOM SO SEBOU ŽIADNE DOMA PRIPRAVENÉ JEDLO! Môžu si priniesť nekrájané ovocie a balené potraviny s neporušeným obalom kúpené v obchode (croissant, dobošku, tyčinky…). Za dodržanie tohto pravidla vopred ďakujeme. Ide nám o zdravie vašich detí! Počas dňa sa im môže potravina v ruksaku pokaziť a po konzumácii nastanú zbytočné komplikácie všetkým účastníkom, pretože nebude možné 100%ne zistiť skutočnú príčinu problému.

PITNÝ REŽIM – dieťa si každé ráno prinesie vlastnú PODPÍSANÚ fľašu naplnenú doma. Po vypití obsahu si bude čapovať do fľaše nápoje, ktoré zabezpečíme my (čaj, vodu, limonádu). Na pitný režim detí dohliadajú animátori, deti sú po celý deň napomínané, aby sa napili.

Kto sa stará o Vaše deti?

TALENTÁČ prebieha pod dozorom dvoch koordinátoriek, ktoré majú viac ako 10 ročné skúsenosti s organizovaním animačných programov pre deti a bohatú prax v práci s mládežou.

Vaše poklady sú v dobrých a zodpovedných rukách. Naši animátori sú vyškolení na prácu s deťmi a absolvovali kurz prvej pomoci a BOZP.

Talenty budú spolu v cca 40 člennom kolektíve a budú rozdelené do skupiniek po 10 detí. Každá skupina má vlastného dospelého animátora a pomocného animátora.

Storno podmienky

Storno platby je možné uplatniť len z vážnych dôvodov!

  •  Ak sa Talentáč neuskutoční z dôvodov malého záujmu o turnus alebo ak za dieťa, ktoré sa nebude môcť zúčastniť nájdete náhradníka, garantujeme vám vrátenie 100% príspevku.
  • Ak vaše dieťa pred nástupom ochorie, máte právo umiestniť dieťa v inom turnuse. Ak účasť nebude možná, vrátime vám platbu zníženú o náklady na prípravu (nákup materiálu na tvorenie a pod., tieto vám priložíme k stornu).
  • Ak dieťa nebude môcť nastúpiť na turnus z nejakých iných (vopred predvídateľných) dôvodov, vrátime vám platbu zníženú o náklady na prípravu (nákup materiálu na tvorenie a pod., tieto vám priložíme k stornu) a tiež o náklady na mzdy animátoriek.

Podporujú nás